sobota, 26 grudnia 2015

Co dostałam na święta 2015?

Hejka kochani.
Pytaliście się na asku ( klik ) co dostałam na święta. Pomyślałam że będzie to dobry pomysł opisać to tutaj. Ten post nie powstaje żeby się pochwalić, po prostu było dużo pytań z taką prośbą żebym zrobiła taki post. :)
W święta moim zdaniem powinno dostawać się tylko jakieś małe upominki a nie prezenty za kilka tysięcy złotych. A później pisanie że dostaliście Iphone'a złotego a chcieliście srebrnego i wasze życie jest teraz takie złe. Naprawdę takie komentarze znalazłam nie raz. Dobra teraz przychodzimy do tematu posta.W te święta chciałam dostać książkę Zoelli którą bardzo chciałam przeczytać (i jest wspaniała!) Niedługo pojawi się o niej post! Jestem bardzo szczęśliwa że ją dostałam bo przygoda jest niesamowita.
Kolejną rzeczą którą od pewnego czasu chciałam dostać był głośnik mobilny. Od tej pory co go dostałam słucham cały czas muzyki. Jest mały, wszędzie można go zabrać. Polecam bardzo.


Dostałam też przemilutki szlafrok, zawsze chciałam taki mieć! Wiem że jest z h&m. Ma kieszenie, kaptur na którym są uszka po prostu przepiękny i cały czas w nim chodzę <3
      

Dostałam również dużo słodyczy, cienkopisy i jakieś inne rzeczy do szkoły oraz mama wcześniej dołożyła mi się do torebki :)

Napiszcie w komentarzach co Wy dostaliście :) Zadawajcie pytanka na asku bo ostatnio nie mam wgl pytań (ask) Paapa xx :*

1 komentarz: